Babyjem Seyahat Seti Boyun Koruyucu Kemer Pedi

Marka : Babyjem
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)

Babyjem Seyahat Seti

Bebeğinizle yolculuğa çıkarken, seyahatinizin hem siz hem de bebeğiniz için keyifli geçmesi adına bir ton hazırlık yaparsınız. Oyuncaklar, mamalar, battaniyeler veya çizgi filmler… Kısacası yanınıza almanız gereken bir sürü eşya vardır. Bu listenin olmazsa olmazı ise bebeğinizin konforu ve güvenliği için kesinlikle elzem olan bebek boyun yastıklarıdır.

 

Bebekli aileler için uzun araba veya otobüs yolculukları her zaman göz korkutucu olmuştur. Gerek ortam ısısı gerekse bir süre hareketsiz kalmak biz yetişkinler için bile yorucuyken, bebeklerin bu süreçte huzursuzlanmasını doğal karşılamak gerekir. Ancak dikkat edeceğiniz birkaç önemli nokta ile yolculuğu hem kendiniz hem de bebeğiniz için çok daha keyifli ve konforlu hâle getirebilirsiniz. Örneğin, yolculuk sırasında bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalardan oluşan bir liste hazırlayın ve hazırladığınız liste için bir çanta ayırın. Bu çantaya yalnızca bebeğinizin ihtiyaçlarını yerleştirin ve aracın içinde kolayca ulaşılabileceğiniz bir yere koyun. Bebeğinizin mamasını, yedek kıyafetlerini, en sevdiği oyuncakları ve üşüme ihtimaline karşı pikesini mutlaka alın. Çocuğunuzun güvenliği ve konforu için ise boyun koruyucu yastıkedinmeyi unutmayın.

Bebeğim İçin Neden Boyun Koruyucu Yastık Satın Almalıyım?

Bebekler, belli bir yaşa gelene kadar boyunlarını kontrol edemezler ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz tümsekler veya çukurlar bebeğinizin sağa sola yalpalanmasına neden olur. Bu da bebeğinizin boynunun incinmesine veya ufak tefek kazalara sebep olabilir. Dolayısıyla bebeğinizin güvenliği için yolculuğa çıkmadan önce mutlaka boyun yastığı satın almanız gerekir. Ayrıca bebek boyun yastıkları, yolculuk boyunca minik yavrunuzun konforlu olmasını sağlayacağından, seyahatinizin çok daha sorunsuz geçmesine yardımcı olacaktır.

Babyjem Seyahat Seti ile Yolculuklar Çok Daha Konforlu ve Güvenli!

Babyjem Seyahat Seti, bebeğinizin rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesi için hazırlanmıştır. Boyun yastığı bebeğinizin başını destekleyip boyun güvenliğini sağlarken; kemer pedleri, aracın kemerinin bebeğinizin hassas cildine sürtünüp tahriş etmesini önler. Pembe, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile beğeninize sunulan ürün, üzerindeki oyuncaklar sayesinde de bebeğinizin ilgisini çekecektir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Anne ve bebeklerin avantajlı alışveriş adresi www.manivon.com adresinden veya 0553 761 62 64 numaralı whatsapp sipariş hattından siparişinizi oluşturabilir ya da ürünle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Çocuğunuzun konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapması için hazırlanmış bir set.
Boyun koruma yastığı ile konforlu, güvenli, mışıl mışıl bir uykuya dalmasını istemez misiniz ?
Seyahatlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız, özel arabanızda, otobüste, uçakta hatta bebek arabasında kullanmanız için tasarlanmıştır.
Çocuğunuz kemer koruyucu ile güvenli ve rahat uykuya dalabilecek.
Emniyet kemer pedini yastığın arka kısmında bulunan cırtları açarak bebeğinizin boyun hizasına gelecek şekilde yerleştiriniz.
KaçanFırsat
HAFTANIN FIRSATI
IconList

kapıda
ödeme

en iyi fiyat
garantisi

ori
jinal

orijinal
markalar

hızlı
kargo